Asus Ekran kartı

Asus Laptop Notebook ve Pc bilgisayarlarda oluşan bu arızalarda görüntünün gelmemesi, Ekranın kararması veya ekranda beyazlama ve çizgilerin çıkması gibi sorunlar oluşur. Bu arızaların nedeni ekran kartının bozulmasından kaynaklanmaktadır. Asus Servisi, Firmamızda Asus ekran kartı değişimi ve ekran kartı tamiri yapılmaktadır. Asus Anakart ve Ekran kartı chip değişimlerini firmamız garantili yapmaktadır.

Dell Bilgisayar servisi

Asus Laptop notebook ekran kartları
Ekran Kartları çalışmadığında
Ekran kararır
Ekran 2 ye 4e 6 ya 8 e Bölünür
Ekranda renkler karışır.
Çözünürlük çok düşük olur.
Ekran kartı driverlarını tanımaz. vs....
Servisimizde bilgisayarlarınızın yedek parçaları sürekli stoklarımızda bulunmaktadır.

Asus Chip değişimi

Asus Ekran kartı ve anakart üzerindeki Chiplerin değişimi servisimizde yapılmaktadır. Chip değişimleri garantili olarak yapılmaktadır.

Asus notebook ve bilgisayar anakart ekran kartı chip değişimi

Aklınızda bulunsun

Asus Ekran kartının önemi

Asus Laptop ve Bilgisayarlarda performans ve hızda en önemli parça Ekran kartıdır. Her biri parçanın bakımı önemlidir, Ama Asus Ekran kartının bakımı en önemlisi olandır, ortalama bir ekran kartı yedi ila sekiz ay gibi sürelerde bakımları yapılmalıdır, Bakımı yapılmayan Asus Ekran kartının performansı çok ciddi boyutta düşer ve aşırı ısınmadan dolayıda kendini bozması, Laptop veya bilgisayarın Yavaş çalışması, gürültülü çalışması, durduk yere kilitlenmesi gibi bir çok sorunla karşı karşıya kalırsınız. Bu ve bunlara benzer sorunlarda sizleri Asus Teknik Servisimize bekliyoruz.