Asus Bilgisayar Servisi Ankara

- Ekran kartında ve ana kartta meydana gelen sorunlar,
- Ekranda düşme sonucunda meydana gelen kırık ve çatlaklar olması,
- Şarj cihazının elektrik almaması,
- Klavyenin tuş kırılması,
- Gerekli chip değişimi,

- Fanlarda meydana gelen sorunlar konusunda eğitimli kadromuz ile birlikte önce sorunun ne olduğu ve nereden kaynaklandığını bularak daha sonra en doğru çözümü üretmek konusunda biz Ankara ASUS Bilgisayar servisi olarak iddialıyız.

            Sizde cihazınızı değiştirmeye gerek kalmadan sağlam bir şekilde yeniden kullanmak ve ömrünü uzatmak istiyorsanız eğer Ankara ASUS servisinin eğitimli kadrosuyla tamir ve değişim işlemleri sonrasında yapılacak temizlik ve bakım ile hasarlı olarak vermiş olduğunuz cihazınızı kullanıma hazır olarak teslim alabilirsiniz.

            Her türlü arıza ve bakım işlemleriniz için Ankara’nın birçok yerinden bize ulaşabilir ve vermiş olduğumuz hizmet kalitesi ile Ankara ASUS servisi ayrıcalığını güven ile yaşayabilirsiniz.

Asus Laptop servisi Ankara

            Yunan mitolojisinde bilim sanatının ilham kaynağı olduğuna inanılan ve kanatlı bir at olan pegasus un son dört harfinden oluşan ASUS markası 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisidir. Bilgisayar üretiminin yanı sıra cep telefonu, LCD panel, ekran kartı gibi geniş bir üretim ağına sahip olan ASUS aynı zamanda dünyanın en kaliteli ana kart üreticilerinden biridir.

            Kaliteyi, teknolojiyi ve sağlamlığı ön plana çıkarmaya çalışarak üretim yapan ASUS markası yılların ilerlemesi ile birlikte gittikçe alanını genişletmektedir. Yüksek teknolojilerle üretilen ASUS marka bilgisayar ve donanımlar sorunlara uzak olmuş olsa da her teknolojik alet gibi tamire ihtiyaç duyduğu zamanlar olabilir. İşte biz Ankara Özel ASUS servisi olarak markamıza bu durumlarda sahip çıkıyor ve 5meydana gelen her türlü sorunun çözüm aşamasının güvenilir ve deneyimli kadromuz tarafından yapılacağına inanmanızı istiyoruz.