Asus Notebook servis

Asus Notebook servis

Ankara Asus servisi

Bilgisayarlar artık bir ihtiyaç olmaktan çıkıp hayatımızın bir parçası haline gelmiş bulunuyor. Masaüstü bilgisayarlar ile başlayan bilgisayar teknolojisi hızla gelişerek dizüstü bilgisayar, notebook bilgisayar ve şimdide tablet bilgisayarlar ile kendini sürekli yeniliyor.

Asus, bilgisayar dünyasının en iyileri arasında gösterilen bir marka olarak varlığını her geçen gün güçlendirmektedir. Farklı özellikteki bilgisayar modelleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan Asus firması müşterilerine yalnızca bilgisayar satışı hizmeti vermekle yetinmiyor. Artık bir zorunluluk haline gelmiş bulunan Özel teknik servis desteği ile müşterilerine satış sonrası da hizmet etmeye devam ediyor.

Asus markası altında geliştirilen her modelde bilgisayara ait yedek parçalar Ankara Asus tablet servisi tarafından temin edilerek bozuk parçaların değişimi yapılabiliyor. Eğer bilgisayarlarda parça değişikliği şart ise bunu yalnızca yetkili servis tarafından sağlanan parçalarla değiştirmelisiniz. Başka servisler tarafından uyumlu olduğu belirtilerek değişimi yapılan ve yerine orijinal olmayan parçaların takılması oldukça tehlikeli bir durumdur. Bilgisayarlar oldukça hassas teknolojik cihazlar olduğundan tamirinde uyumlu gibi görünse de orijinal olmayan parçaların kullanımı ileride daha büyük sorunlara sebep olabilir.

Ankara Asus laptop servisi bütün bu önemli detayları bildiğinden cihazlarınızın gereken parçalarını en uygun orijinal yedek parçalarla değiştirecektir. Ayrıca bilgisayarlar konusunda uzman çalışanları ile tamir ve bakım işlemleri en kısa sürede bitecektir. Böylece mağdur olmanız engellenmiş olacaktır.

Ankara Asus notebook servisi yalnızca tamirat işleri değil virüs bulaşması, format atılması, işletim sistemi kurulması, program yükleme güncelleme işlemleri de yapmaktadır. Batarya değişimi, adaptör değişim ve tamiri, bios şifre kırma,  invertor değişimi, ekran değişimi, toucpad değişimi onarımı, ekran kartı onarımı Ankara Asus servisi tarafından güvenle yapılmaktadır.

Bütün bu işlemler sırasında bilgisayarınızda bulunan kişisel verilerinizin zarar görmemesi için yedekleme işlemi yapılır. Gerekli bakım ve onarım işlemleri sonrası ise silinmişse yedeklenen verileriniz bilgisayarınıza tekrar aktarılarak kullanımınıza sunulur.